LTV7 sporta translācijas pirmajās Jaunā gada brīvdienās
3. un 4. janvārī LTV7 piedāvā skatītājiem nozīmīgas sporta pārraides hokejā, basketbolā un volejbolā, kurās mūsu sportisti mērosies spēkiem ar nozīmīgiem pretiniekiem. Tāpat tiks pārraidīta arī svarīga NBA basketbola spēle.
Sestdien, 3. janvārī, plkst. 14.00 tiešraidē tiks pārraidīta Latvijas - Norvēģijas Pasaules meistarsacīkšu kvalifikācijas spēle volejbolā. 2009. gada sākumā Rīgā notiek 2010. gada pasaules meistarsacīkšu atlases turnīra pirmā kārta, kurā bez Latvijas spēlēs arī Norvēģija un Zviedrija. Latvijas uzdevums iegūt pirmo vietu.
Pēc volejbola pārraides, plkst. 16.00, būs redzama tiešraide SEB Baltijas basketbola līgas spēlei - ASK/Rīga pret Lietuvos Rytas. Rīdzinieki spēlēs ar pašlaik laikam gan spēcīgāko Lietuvas komandu un tas vienmēr ir interesanti skatītājiem. Komandu līmenis izlīdzinās un lietuvieši Rīgā nebūt nav neuzvarami.
Savukārt plkst. 18.00 nepalaidiet garām Kontinentālās hokeja līgas spēles pārraidi, kurā spēkosies SKA (Sanktpēterburga) pret Dinamo Rīga. Pēc ļoti veiksmīgās uzvaru sērijas un nelielā Jaunā gada pārtraukuma Dinamo Rīga sezonu turpinās ar izbraukuma spēli Sanktpēterburgā. SKA šosezon spēlē ļoti veiksmīgi, turklāt komandai ir labākā aizsardzība visā līgā.
Svētdien, 4. janvārī, plkst. 15.00 tiešraidē tiks pārraidīta Latvijas - Zviedrijas Pasaules meistarsacīkšu kvalifikācija volejbolā. Šī būs pēdējā spēle cīņā par vienīgo ceļazīmi uz atlases turnīra otro kārtu. Rīgas turnīrā bez Latvijas un Zviedrijas spēlēja arī Norvēģija, bet nākamajā kārtā pretī stāsies spēcīgāki pretinieki – Nīderlande, Turcija un Igaunija.
Plkst. 20.00 tiks pārraidīta tiešraide NBA basketbolā, kur Vašingtonas „Wizards” spēlēs pret Klīvlendas „Cavaliers”. Sezonas sākums šīm abām komandām bija ļoti atšķirīgs – Klīvlendai ļoti veiksmīgs, bet Vašingtonai neveiksmīgs. Šoreiz Vašingtona spēlēs savās mājās, kas var iespējami izmainīt notikumu gaitu. „Wizards” sastāvā ir lietuvietis Dariuss Songaila, viesu komandā kaimiņu centrs Židrūns Ilgausks un NBA zvaigzne Lebrons Džeims.
Sīkāk par sportu LTV7 lasiet www.ltv7.lv.
2009. gada 3. janvārī, 11:09, Sports
LTV7 sabiedrisko attiecību nodaļa




Jaunākie komentāri
te vēl : Neveig censties skriet ar pieri sienā , transnacionālas brandžas parasti neņem vērā neparastus apačakara paņemienus nu tipa NO OTRA GALA :):) Pa tiešo lauzt līgumu tiktiešām būs sarežģīti un galvenais neizdevīgi , ir jārada apstākļi "Dispozīcija" ka līgumu lauzt piedāvā VIŅI nevis tu :):):)
Nu nezinu , man dažādas TV paketes galvenais ir BBC tad SKY tad VIASAT zviedru un LV . :) Cik gadus lietoju visadas SAT tehnaloģijas kopš ~1991 kad to ieraudziju pie Voldemāra Ketnera nekad nav bijušas īpašas problēmas. Cik visadas glupas sūdzības dzirdētas tas pamatā dēļ pašu lietotāju "Tehniskā stulbuma" :) Jau kādus 10 gadus ar tehnisko pusi neaizraujos BET skatīties pietiek arī ja nezin kā tas strādā:) Protams ka VIASAT uztvērēji kas nāk kompelktos pasvarā ir tizlas uzpariktes sevišķi PEACE isstrādājumi . Salīdzinot ar visādiem zemes operātoriem tur BALTCOM / TELIA , VIASAT man piedāvā teicamu BILDI + SKAŅU pietam uztveramu jebkurā vetā ar minimālu izmēru šķivi ko pats var uzzstādīt bez jebkādiem tehniskiem paliglīdzekļiem pašrocīgi :):) Nesaprotu par ko varētu būt sūzdības par tehnisko pusi man viss strādā un arī ja man ir bijušas VĒLMES / PROBLĒMAS tad šie tās ir operatīvi MAN PAR LABU atrisinājuši :):) Tik lielam monstram kā VISAT kas ir globāls SKANDINĀVU / USA monstrs tehniskas problēmas gadās aarkārtīgi reti :)
Maniem paziņām kaut arī līgums nemaz nebija parakstīts atsūtīja rēķinu un ka par nemaksu dos naudas piedzinējai firmai.Labi ka vēl līgumu nebija parakstījuši.